Home Uncategorized Kida duket perfekte me këtë grim profesional

Kida duket perfekte me këtë grim profesional

148
0

Kida po vazhdon me ndryshime të shumta në paraqitjet fizike.

Duke qenë e dalluar me pozat që bën, ajo gjithmonë është pjesë e mediave rozë, shkruan “Kosovarja”.

Këtë herë, me flokët ngjyrë pink dhe me një grim perfekt ajo duket perfekte në imazhet e postuara.

Theksojmë, Kida pati disa këngë mjaft të suksesshme edhe këtë verë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here