Home Uncategorized Kështu vishet në plazh Sahide Mustafa

Kështu vishet në plazh Sahide Mustafa

344
0

Motrat Mustafa janë mjaftë të dashura dhe të pëlqyera nga publiku shqiptar.

Duke qenë pjesë e skenës muzikore për dekada më radhë, ato kanë arritur të pasuruar tregun me hite të pashlyeshme, shkruan “Kosovarja”.


Përveç jetës profesionale, ato janë mjaftë të përfolura edhe për atë private.

Sahidja këto ditë është në det prej ku ka publikuar imazhe të shumta, duke treguar ambientin në të cilin po qëndron bashkë me familje.

Por athua si vishet ajo në plazh?

Me anë të një selfie, ajo tregoj se është një femër me stil të veçantë duke u shfaqur unike edhe në plazh.

Ja shikojeni si duket ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here