Home Uncategorized Kejvina shfaqet me fustan të hapur në të dy këmbët

Kejvina shfaqet me fustan të hapur në të dy këmbët

122
0

Kejvina realizoi tjetër fotosesion dhe vjen atraktive si çdo herë.

Kejvina Kthella vazhdon të rrëmbejë vëmendje me paraq itjet tërheqëse në rrjete sociale.

Kësaj radhe, modelja u shfaq e vesh ur me një fustan të zi dhe të shkurtër, në të cilin ekspozon

Modelja mori komen te të shumta nga ana e ndjekësve, të cilët e komentuan për paraqitjen dhe linjat perfekte.

Ky set erdhi pas imazh eve të fundit, ku buk uroshja u s hfaq me f ustan të shkur tër dhe dukej shumë tërheqëse.

Kejvina Kthella para pak jave ka pozuar për bre ndin “Guess”, ndërsa po punon me fotose sione të re ja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here