Home Uncategorized Kaq i bukur është i dashuri i ri i Dafina Zeqirit

Kaq i bukur është i dashuri i ri i Dafina Zeqirit

135
0

Dafina Zeqiri është top këngëtarja e muzikës moderne shqiptare, e cila ka sjell frymë ndryshe në skenën tonë, shkruan “Kosovarja”.

“Milion dollar” është projekti me i ri i Dafinës, që erdhi në vazhdën e shume këngëve të tjera të shoqëruara me videoklipe.

Dafina shumë shpesh është përfolur edhe për jetën e saj private. Vitet e fundit ajo ishte në lidhje me Dj Geek, por u tha se lidhja e tyre mbaroj.
Me sa duket, Dafina dhe Dj janë ribashkuar serish dhe duken shumë këndshëm në krahët e njëri tjetrit, shkruan “Kosovarja”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here