Home Uncategorized Video virale/ E çuditshme: Vajza vallëzon në mënyrë joshëse mbi arkivol, pjesëmarrësit...

Video virale/ E çuditshme: Vajza vallëzon në mënyrë joshëse mbi arkivol, pjesëmarrësit këndojnë dhe qajnë

176
0

Një video që po qarkullojnë në rrjetet sociale tregojnë një formë tjetër të “sjelljes” në funerale. Megjithëse kjo prirje apo zakon i befasoi shumë pë

Një video që po qarkullojnë në rrjetet sociale tregojnë një formë tjetër të “sjelljes” në funerale. Megjithëse kjo prirje apo zakon i befasoi shumë përdorues, videoja gjithashtu kënaqi disa.

Ngjarja e pazakontë ka ndodhur në një qytet në Meksikë, dhe ka marrur mbi 10 milionë shikime në Twitter.

Videoja tregon një lamtumirë të pazakontë nga të afërmit për të dashurin e tyre, dhe megjithëse me lot në sy, pjesëmarrësit ngrenë duart dhe këndojnë.

Sidoqoftë, ajo që solli atmosferën në nxehtësi është vajza që vallëzon mbi arkivol.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here