Home Uncategorized Vajza e ish deputetes së njohur një bionde e zjarrtë

Vajza e ish deputetes së njohur një bionde e zjarrtë

196
0

Mjafton një postim në rrjetet sociale dhe ajo menjëherë të kthejë gjithë vëmendjen nga vetja. Është fjala për Ada Dedën, e cila herë pas here poston imazhe shumë “hot” në “Instagram”.

E kështu ka bërë edhe së fundmi. Vajza e ish-deputetes shqiptare, Albina Deda, ka ndarë me ndjekësit disa fotografi ku shfaqet me një fustan shumë të shkurtë, që për pak nuk i ka zbuluar më shumë seç duhet.

Gjithashtu fustani ka edhe një dekolte mjaft të hapur, duke mos i lënë kështu vend imagjinatës së fansave të shumtë. Këta të fundit nuk ia kanë kursyer aspak komplimentet biondes bukuroshe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here