Home Uncategorized Sot feston ditëlindjen, por mosha është veçse një numër për Sabri Fejzullahun

Sot feston ditëlindjen, por mosha është veçse një numër për Sabri Fejzullahun

116
0

Më i dashuri nga të gjithë, Sabri Fejzullahu po feston ditëlindjen sot.

Këngëtari sot mbushi 73 vjet, por është e sigurt të thuhet se ai nuk duket aspak si mosha që mban në supe.

Gjithmonë i qeshur, energjik dhe me një stil të këndshëm, Sabri Fejzullahu ka mbetur ndër vite si këngëtari më i dashur i popullit tonë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here