Home Uncategorized Ndërron jetë personi i cili kishte mbetur në një shtyllë elektrike në...

Ndërron jetë personi i cili kishte mbetur në një shtyllë elektrike në fshatin Bërnicë të komunës së Prishtinës.

174
0

Ka ndërruar jetë personi i cili kishte mbetur në një shtyllë elektrike në fshatin Bërnicë të komunës së Prishtinës.

Indeksonline ka raportuar pak më parë lidhur me rastin, ndërsa vdekjen e tij e kanë konfirmuar nga Policia e Kosovës.

“Para pak çastesh, personi që kishte mbetur në shtyllë elektrike, në fshatin Bërnicë është zbritur në tokë. Sipas ekipit mjekësor, është pa shenja jete”, u tha nga Zyra e Informimit.

Rreth orës 19:30 ekipet emergjente ishin njoftuar lidhur me rastin dhe me të pranuar informatën kishin arritur në vendin e ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here