Home Uncategorized Mihrije Braha befason me fotografit e fundit: Fustani i saj i tregoi...

Mihrije Braha befason me fotografit e fundit: Fustani i saj i tregoi më shumë se që duhet

139
0

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare. Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje.

Në foton e fundit Mihrija shihet e veshur me një fustan ku ka zbuluar paksa gjoksin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here