Home Uncategorized FOTO direkt nga shtrati i gruas së Bleros

FOTO direkt nga shtrati i gruas së Bleros

116
0

Bukuroshja Afrona Dika po vazhdon të jetojnë në Zvicër, atje ku ka edhe familjen dhe punën.

Afrona, kishte thënë se pas martesës me Bleron do të kthehej për të jetuar në Kosovë, por një gjë e tillë nuk ka ndodhur ende, shkruan “Kosovarja”.

U tha se Afrona është shtatzëne, por një gjë e tillë nuk u konfirmuan as nga bukuroshja e as nga bashkëshorti i saj, Blero.

Në foton e fundit, Afrona shfaqet nga shtrati i saj dhe pa pikën e grimit, shkruan “Kosovarja”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here