Home Uncategorized A do ta njihnit Fifin pas këtij ndryshimi drastik ?

A do ta njihnit Fifin pas këtij ndryshimi drastik ?

128
0

Është mjaftë e talentuar.

Flasim për Filloreta Raçin e njohur si Fifi, e cila me anë të afërsisë dhe sinqeritetit që ka, arriti të bëj për veti numër të madh fansash, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse dikur ishte në kundërshtim me intervenimet, për shkaqe shëndetësore u detyrua të humb peshë duke u shndërruar thuajse në tjetër femër.

Por ajo nuk po ndalet me kaq.

Kësaj radhe vendosi të bëj një ndryshim tjetër, e cila na habiti të gjithëve.

Duke u shndërruar në një biondinë, apo ndau disa poza mjaftë seksi.

E bukur Fifi, apo jo?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here