Home Uncategorized Ja qfarë postoi Naser Rafuna para katër ditësh për Adem Mikullovcin

Ja qfarë postoi Naser Rafuna para katër ditësh për Adem Mikullovcin

940
0

Sot ka ndërruar jetë artisti dhe deputeti jonë jonë i njohur Adem Mikullovci.

Vdekja e tij po konsiderohet humbje e madhe për të dyja fushat politike dhe atë të artit, shkruan “Kosovarja”.

Nuk kanë qenë të pakte fytyrat publike duke hyrë këtu edhe politikanët që kanë shprehur ngushëllimet për ikjen e tij në amshim.

E padyshim nuk munguan as ato të kolegve të tij më të ngushtë që edhe kishte xhiruar seriale e filma me ta si Naser Rafuna e të tjerë.

Por është për tu habitur se si para katër ditëve aktori i njohur sikur e kishte parandjerë vdekjen e Ademit, pasi që në një status që postoi i akuzoi gjithë ata që e lanë pas dore këtë figurë të ndritur të artit, e duke thënë se do ta ndiejnë të afërt vetëm ditën kur do të vdes e do i thonë ‘Pusho në paqe’.

Ja pra edhe ashtu ndodhi siç e kishte parashikuar Naseri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here