Home Uncategorized I shkoi djali në klasë të parë/ Arbana Osmani i bën surprizë...

I shkoi djali në klasë të parë/ Arbana Osmani i bën surprizë të madhe dhe shkruan fjalë zemre

176
0

I shkoi djali në klasë të parë/ Arbana Osmani i bën surprizë të madhe dhe shkruan fjalë zemre

Edhe djali i moderatores së dashur, Arbana Osmani, ka nisur dje shkollën. Arbana ka zgjedhur ta gëzojë Jonin dhe mbesën e saj me një tortë të veçantë.
Nënë beqare/ Rrëfehet Arbana Osmani: Po e rris e vetme djalin, gjyshet po e trajtojnë si duhet! | BoldNews.al

“Duke festuar ditën e parë të parashkollorit me dashuritë e mia të vogla”, shkruan moderatorja krahas fotos dhe videove që ka ndarë.

Arbana e ka treguar shpesh lidhjen e fortë që ka me djalin e saj Jonin dhe mbesën. Ata gatuajnë e luajnë gjithmonë me njëri-tjetrin, ndërsa tani me siguri Arbana do t’i përkushtohet edhe detyrave nga shkolla të të vegjëlve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here