Home Uncategorized Vjen lajmi i shumëpritur nga Genta dhe Turku

Vjen lajmi i shumëpritur nga Genta dhe Turku

196
0

Këngëtarja e njohur kosovare Genta Ismajli tash e sa kohë është në lidhje me një biznizmen turk, fotografitë e të cilëve nuk kanë munguar në rrjetet sociale.

Emisioni i mëngjesit në televisionin T7, #gjesi, nga burime të afërta ka mësuar se Genta tashmë është shtatzënë në muajin e dytë.

Ajo është parë në një dyqan të luleve në Zvicër duke zgjedhur dekorin po ashtu edhe duke konfirmuar lajmin ekskluziv.

Pritet reagimi i këngëtares ndërkohë ne i urojmë një shtatzëni të mbarë!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here