Home Uncategorized Qëndresa e Labit publikon një moment shumë romantik me bashkëshortin e saj

Qëndresa e Labit publikon një moment shumë romantik me bashkëshortin e saj

170
0

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një moment romantik me bashkëshortin e saj

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here