Home Uncategorized Atifete Jahjaga veç po rinohet, vitet as s’po ia lënë shenjë

Atifete Jahjaga veç po rinohet, vitet as s’po ia lënë shenjë

96
0

Ishte e vetmja grua shqiptare që u bë presidente shteti dhe gëzoi popullaritet në publik.

Ish Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, paraqitej në publik gjithmonë shumë e kuruar dhe me stil, derisa së fundmi ajo ka arritur edhe forma trupore të përsosura.

Kjo duket qartë edhe në fotografitë që ish presidentja ka publikuar këto ditë, e që po duket në formë si asnjëherë tjetër. Ajo çfarë bie në sy është eleganca në çdo paraqitje të saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here