Home Uncategorized Violeta Kukaj befason të gjithë me dukjen e re, komentohet ndryshimi drastik...

Violeta Kukaj befason të gjithë me dukjen e re, komentohet ndryshimi drastik i këngëtares

201
0

Violeta Kukaj befason të gjithë me dukjen e re, komentohet ndryshimi drastik i këngëtares

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Violeta Kukaj, ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat.

Artistja, e cila solli një sërë projektesh të suksesshme ndër vite, duket se ka bërë një pauzë të gjatë në muzikë.

Megjithatë, ajo po vazhdon të jetë aktive me postime të ndryshme në rrjetet sociale.

Duke qenë se ka bërë një ndryshim drastik në pamje, ajo së fundmi ka bërë që të komentohet tejet shumë për transformimin e saj.

Në disa fotografi që kanë qarkulluar në rrjetet sociale, Kukaj mori reagime e krahasime të shumta për pamjen e re.

Ajo ka befasuar të gjithë dhe kjo vërehet dukshëm në bazë të disa ndërhyrjeve që realizoi në fytyrë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here