Home Uncategorized Pse Loredana u zhduk papritur nga Instagrami?Ja disa arsyje

Pse Loredana u zhduk papritur nga Instagrami?Ja disa arsyje

168
0

Ka disa ditë që nëse kërkoni emrin e Loredanës në Instagram, nuk e gjeni.

Llogaria e saj me miliona ndjekës ‘u zhduk’ në heshtje.

Por pse ndodhi kjo?

Gjithçka mund të lidhet me projektet e saj të fundit të cilat i ka përmendur vazhdimisht si dhe albumin për të cilin ka kohë që ka nisur të punojë.

Megjithaë, një tjetër arsye që mund ta ketë shtyrë Loredanën drejt këtij ven dimi, është pushimi nga rrjetet soci ale për një kohë, gjë të cilën e kanë bërë shpesh edhe yjet ndërkombëtar.

Gjith sesi, edhe pse reperja e famshme e ka mbyl lur llogarinë e saj, ai i vazjës së saj Hanës vazhdon të jetë aktiv e të cilin e menaxhon ajo dhe ish-burri i saj Mozzik.Prive.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here