Home Uncategorized Në komplete të kuqe, Shkurte Fejza po duket si nuse

Në komplete të kuqe, Shkurte Fejza po duket si nuse

108
0

Të gjithë shqiptarët thuajse kanë dëgjuar për të shumica edhe e njohin qysh prej fillimit kur u shfaq në skenë.

Flasim për një këngëtare goxha me famë e karrierë të gjatë muzikore, pra Shkurte Fejzën.

Këngëtarja vazhdon të mbetet po aq e pëlqyer nga publiku dhe mjaft e dashur njëkohësisht.

Ndonëse është afër të 60-tave por dukja e saj nuk e thotë këtë.

E sidomos ky imazh i fundit ku shfaqet si të ishte nuse në komplete të kuqe.

Po duket mjaft zonjë e rëndë a?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here