Home Uncategorized Këngëtarja Genta Ismajli e ha lezetshem

Këngëtarja Genta Ismajli e ha lezetshem

131
0

Genta Ismajli është rikthyer në tregun e muzikës dhe kënga në bashkëpunim me Marselin po pëlqehet mjaft, shkruan “Kosovarja”.

Genta, po jeton sa në një vend sa në një tjetër. I dashuri i saj turk jeton mes Turqisë dhe Zvicres.

Genta këto ditë ndodhet në Zvicër, ku shihet se po ia kalon bukur e po shëtitet për qejfi bashkë me shoqërinë dhe të dashurin.

Genta, po e shijon edhe qokolladen, madje me shumë pasion.

I bëftë mirë!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here