Home Uncategorized Bashkëshortja e Shpëtim Deskut me stil unik në Zvicër

Bashkëshortja e Shpëtim Deskut me stil unik në Zvicër

317
0

Jo rrallë familja e tij është prezente në mediat rozë.

Humoristi dhe moderatori Shpëtim Desku është i martuar me bukuroshën Arta me të cilën kanë dy vajza.

Çifti kanë jetë të lumtur bashkëshortore të ndërtuar me dashuri e mirëkuptim.

Arta vlerësohet si një femër elegante dhe me shumë stil.

Ajo shpesh ndanë imazhe të ndryshme në rrjetet sociale ku merr komente të shumta nga publiku.

Së fundi paraqitet nga Zvicra me disa imazhe në ambiente të bukura.

Sharmi i saj reflektohet në këto fotografi të cilat i ka realizuar me poza të ndryshme.

E me një stil të veçantë duket si zonjë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here