Home Uncategorized Aksident tragjik ndodhë në Greqi, humb jetën 19-vjeçarja shqiptare

Aksident tragjik ndodhë në Greqi, humb jetën 19-vjeçarja shqiptare

111
0

Një aksident tragjik është shënuar ditën e sotme në Prevezë të Greqisë. Nga përplasja e dy makinave kanë humbur jetën katër persona, dy djem dhe një vajzë, të cilët ndodheshin në njërën prej makinave, si dhe një burrë që drejtonte makinën tjetër.

Burime për JOQ ALBANIA bëjnë me dija se vajza, e cila ka humbur jetën në aksident është shqiptare, 19 vjeç, me origjinë nga Lezha. E reja me inicialet A.K ndodhej në të njëjtën makinë me dy djemtë.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit tragjik.

Qytetari shkruan:

Pershendetje ka ndodhur ne preveza Greqi nje aksident 4 Te vdekur ku nje prej tyre edhe nje vajze nga lezha,ngushellime familjes ,qofte mire me zotin.Kjo eshte vajza,pushofte ne paqe. A.Kukaj quhet, ngushellime familjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here