Home Uncategorized Turku i qesh, E Genta e bënë këtë fytyrë para tij

Turku i qesh, E Genta e bënë këtë fytyrë para tij

231
0

Genta Ismaili edhe Ustah po ia kalojnë shumë mirë nën shoqërinë e njëri tjetrit dhe vërehet qartazi që lidhja e tyre po funksionon, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja kosovare nuk gjeti rehati ndër shqiptar, andaj Ustah i është përshtatur në mënyrë ideale.

Siç mund të shihet nga të gjitha postimet, turku po e trajton shumë mirë Genta Ismilin, duke e shëtitur kudo e duke i blerë gjëra të shtrenjta.

Në një nga fotot e fundit, Genta shihet me trëndafila të kuq në dorë, por mjaftë r mërrolur, teksa i dashuri i qesh ëmbëlsisht, shkruan “Kosovarja”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here