Home Uncategorized Tani është një nga këngëtarët më të bukur shqiptar/ A e gjeni...

Tani është një nga këngëtarët më të bukur shqiptar/ A e gjeni dot kush është ky djalosh

246
0

Personazhet publikë publikojnë shpesh fotografi nga fëmijëria, por kurioziteti i publikut vazhdon të jetë i madh për transformimin e tyre.

Një ndër ta edhe Robert Berisha, i cili duket se është bërë nostalgjik për kohën kur ishte në fëmijë dhe ka publikuar në rrjetet sociale një fotografi kur ishte në adoleshencë.

Edhe pse vitet kanë kaluar, këngëtari nuk duket se ka ndryshuar shumë në pamje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here