Home Uncategorized Aktorja kosovare ia bën qejfin vetes, thotë se i përngjanë Tokio’s së...

Aktorja kosovare ia bën qejfin vetes, thotë se i përngjanë Tokio’s së “La Casa De Papel”

92
0

Seriali spanjoll “La Casa de Papel” ka thyer rekorde shikueshmërie dhe konsiderohet si një prej serive më të famshme në botë.

Pas 4 sezoneve të suksesshme, tashmë kanë nisur xhirimet edhe për sezonin e 5 i cili pritet të publikohet vitin e ardhshëm.

Një prej personazheve më të njohura dhe më të pëlqyera është “Tokyo” e cila pëlqehet për karakterin, rolin por edhe fizikun e saj.

E një ngjashmëri po pretendon se e ka aktorja e njohur kosovare, Shengyl Ismaili. Të paktën kështu, sipas saj, i thonë rrethi, e këtë ajo e tregoi në një postim në Facebook.

“Kom marr shume mesazhe qe po i perngjajsha aktores ne rolin e TOKYO te serialit “LA CASA DE PAPEL” si me karakter ashtu edhe ne pamje. Kisha me thon ajo mu me perngjan se mos kurgjo osht me e re se une”, ka shkruar aktorja në postim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here