Home Uncategorized Xhensila befason me linjat trupore

Xhensila befason me linjat trupore

178
0

Xhensila duket për mrekulli pas humbjes së disa kileve.

Xhensila Myrtezaj muajt e karantinës i ka shfrytëzuar për t’u transformuar tërësisht.

Këngëtarja ka arritur që përmes palestrës të arrijë linjat perfekte trupore, ndërsa ushtrimet nuk i ka ndaluar as tani.

Gjatë ditës së sotme, këngëtarja ka publikuar disa video në Instagram, të cilat i realizoi pikërisht në palestër.

E veshur me veshje të ngushtë sportive, këngëtarja dukej në formë shumë të mirë, ndërsa vë në plan të parë të pasmet.

Kujtojmë se Xhensila Myrtezaj është e martuar me Bes Kallakun dhe bashkë kanë një vajzë, Ajkën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here