Home Uncategorized Marina dhe Geti publikojnë video intime nga shtrati

Marina dhe Geti publikojnë video intime nga shtrati

135
0

Marina dhe Geti janë prej cifteve më të përfolura shqiptare.

Dyshja janë prej vitesh të martuara dhe kanë një jetë të lumtur bashkëshortore.

Sot ata kanë festuar përvjetorin datën të cilën e kanë përkujtuar përmes një video në shtrat.

Ishte Marina ajo që ndau një video teksa shihet Geti duke i dhuruar puthje, ndërsa ka shkruar : Urime përvjetori.

Ndryshe, çifti ndonëse kanë vite që janë martuar ende nuk kanë vendosur të rrisin familjen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here