Home Uncategorized Këngëtarja shqiptare i jep fund beqarisë

Këngëtarja shqiptare i jep fund beqarisë

104
0

Këngëtarja Dafina Rexhepi ka marrë propozim për martesë.

Dafina Rexhepi është emër shumë i dashur për publikun, e cila kohën e fundit nuk ka qenë shumë aktive në muzikë.

Por, gjatë kësaj kohe ajo është përqëndruar më shumë në jetën private, andaj sot (e premte), Dafina mori propozim nga partneri.

Këtë gjë e bëri të ditur përmes disa fotografive që i publikoi në Instagram, ku shfaq unazat dhe njëherësh shihet duke shkëmbyer puthje me partnerin.

“I thashë Po ❤️💍 11.09.2020”, janë fjalët e Dafinës në postim, ndërsa nuk preferoi të japë më shumë detaje.

Urime këngëtares!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here