Home Uncategorized Aktorja e njohur i jep fund lidhjes me futbollistin shqiptar

Aktorja e njohur i jep fund lidhjes me futbollistin shqiptar

82
0

Aktorja Ana Lika është përfolur prej kohësh për një lidhje me futbollistin shqiptar, Amir Rrahmani.

Në një intervistë për “Why Not” pak kohë më parë ajo la të kuptohej se ishte e lumtur dhe shumë e dashuruar.

Mirëpo së fundmi diçka ka ndodhur! Në rrjet po përflitet se dyshja nuk janë më bashkë. Ato nuk ndiqen më në rrjete sociale, të cilat tregojnë shumë në ditët e sotme.

Nuk dihet nëse është thjesht një zënkë e momentit apo nëse Ana dhe Amiri kanë vendosur të ecin në rrugë të ndara.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here