Home Uncategorized Kejvina ekspozon trupin në fustan të shkurtër

Kejvina ekspozon trupin në fustan të shkurtër

198
0

Kejvina shfaq këmbët seksi në fotografinë e fundit.

Kejvina Kthella vazhdon të jetë shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat merr vëmendje me paraqitjen.

Modelja, së fundi ka postuar një fotografi, në të cilën shfaqet e veshur me një fustan të shkurtër rozë, në të cilin dukej shumë atraktive.

Në plan të parë, ajo kishte vënë gjoksin dhe këmbët seksi, ndërsa nuk ishin të pakta komentet që mori nga ana e ndjekësve.

Kujtojmë se Kejvina Kthella së fundi ka pozuar për markën “Guess”, ndërsa shumë shpesh realizon sete edhe me të tjera marka.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here