Home Uncategorized Astrologe Meri jep lajmin e mirë: Gjendet ilaçi për çdo sëmundje, por…

Astrologe Meri jep lajmin e mirë: Gjendet ilaçi për çdo sëmundje, por…

107
0

Astrologe Meri njofton se sot eshte dita e dyte e Marsit të palevizshem dhe Dielli ne Virgjeresh takohet me asteroidin Panacea2878.

Perendia Panacea nga lashtesia lidhet me terapine e semundjeve. Presupozohet qe sot te gjendet ilaci per cdo semundje apo baza e tij. Por gjithsesi fal Marsit te kundert duket sikur nje zgjidhje perjashton tjetren. Do gjenden terapi per semundje por energjia qe na ve ne veprim do ngelet ne situate ngrirje. Shume marredhenie qellime pasione do mbeten pezull. Më poshtë parashikimi për çdo shenjë horoskopi.

Dashi
Shume shnse e mundesi qe keni patur ne jeten tuaj tashme do zvogelohen ne numer por edhe mund te permbysen ato qe keni arritur deri tani

Demi
Do futeni ne nje periudhe me strategjike dhe te matur. Do merrni me shume kenaqesi shpirterore dhe pune gjate kesaj periudhe. Do jeni te fshehte

Binjaket
Do jeni ne nje periudhe shume ekonomike ne kete periudhe. Lidhjet e planeteve do ju rikthejne disa te mira ne pune qe lidhen me shkrime publikime apo intelektuale e tregti

Gaforrja
Cdo gje qe pretendohet e lehete ne kete periudhe do jete e veshtire. Do merrni me shume veshtiresi pozicione pune madje do jeni ne pritje ne shumicen e raste. Po keshtu ne jeten personale do mbeten ne raft

Luani
Aferdita ne shenjen tuaj ju cliron nga pasigurit. Do fitoni shume nga ana ekonomike nese merreni me mjeksi, faramaci e pune teraupetike. Do keni fat ne jeten erotike

Virgjeresha
Jeni ne nje moment ku mund te ndihmoni veten apo te beheni pjese e nje terapie e cila do ju cliroj fizikisht e psikologjikisht. Ceshtjet ekonomike mbeten ne vend ose kthehen mbrapsht

Peshorja
Do beheni gati te shikoni partneret tuaj ne cift te ndryshuar apo nje martese qe permbysest ose nje biznes qe permbyset si projekt. Merruni me veten te tjeret nuk jane aty per ju

Akrepi
Ju rikthehet nje mundesi ngadalsimi ne punen tuaj per te reflektuar ne lidhje me ndryshime apo rregullime qe mund te beni. Mos beni fillime te reja dhe rregulloni jeten erotike duke pare mire me ke keni te beni

Shigjetari
Nje person ju del shume i keq apo krejtesisht ndryshe nga sa e kishit menduar qe ishte. Nje zzhgenjim ky qe do ju beje te reflektoni per shume kohe dhe te ftoheni ne fushen e ndjenjave

Bricjapi
Nje ceshtje familjare te cilen e quanit te rregulluar apo sqaruar mund te rikthehet perseri. Nje djale apo i aferm do ju krijoj probleme familjare

Ujori
Per ju dita sjell nje mundesi per te bere gjera te vlefshme qe kane te bejne me jeten tuaj punen te ardhmen por qe mund te quhen edhe si nje lloj terapie

Peshqit
Do ngeli pas ne vend persa i perket vrrullit qe keni marre. Ka ardhur momenti te shikoni me me kujdes se cfare pune mund te jete me e mire per ju. Nje njohje ne pune do ju ngreje moralisht dhe erotikisht.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here