Home Uncategorized Policia ndalon Mozzik

Policia ndalon Mozzik

212
0

Reperi i njohur Mozzik është ndaluar nga Policia e Kosovës.

Në momentin e ndalimit reperi ishte duke udhëtuar me veturën Mercedes G63 AMG bashkë me shokun e tij Grajqa.

Ky moment nuk i ka shpëtuar dëshmitarëve në rrugë, të cilël menjëherë e kanë filmuar.

Mozzik shieht i shqetësuar teksa bisedon në telefon, ndërsa miku i tij shfaqet duke biseduar me policët.
Nuk dihet ende arsyeja e ndalimit dhe reperi deri tani nuk ka bërë asnjë reagim lidhur me këtë ngjarje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here