Home Uncategorized Njihuni me vjehrrën e pashme të Ledri Vulës

Njihuni me vjehrrën e pashme të Ledri Vulës

79
0

Ledri Vula është reperi i njohur kosovar i cili njëherisht konsiderohet edhe si mashkulli më i pashëm i estradës.

Gjakovari pëlqehet shumë nga gjinia e bukur, por ja që e shkruar ishte ta merrte vajza nga Shqipëria, Sara Hoxha, shkruan “Kosovarja”.

Ledri dhe Sara ka kohë të gjatë që janë shndërruar në ciftin më të komentuar në mediat rozë e kjo për shumë arsye.


Ata tani janë edhe në pritje për tu bërë prindër të një vajze, të cilën po e presin me padu rim.

Jemi më suar të shohim pos time të zakonshme nga ana ë të dyve, madje edhe postime famil jare.

Të gjithë i njohin prindërit e Ledrit, Agronin dhe Xher aldinen, por prin dërit e Sarës nuk kemi pas rast ti njo him.

Bukuroshja sjellë një foto me nënë e saj ku na prezanton për herë të parë me të ëmë, që dukshëm vërehet se bukurinë e paska trashëguar nga ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here