Home Uncategorized Fjolla Morina prezanton shtëpinë e re luksoze të saj

Fjolla Morina prezanton shtëpinë e re luksoze të saj

287
0

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, është mjaft e komentuar në media për jetën e saj private dhe atë profesionale.

Së fundmi, ajo duket se ka bërë një investim të ri, duke blerë një shtëpi të re luksoze.

Këtë gjë e ka bërë të ditur përmes një fotografie të publikuar në InstaStory, ku ka treguar disa imazhe të shtëpisë së saj të re.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here