Home Uncategorized Vajzat e Shkurtes shfaqen tërheqëse nga pushimet, lënë pa fjalë me pamjet

Vajzat e Shkurtes shfaqen tërheqëse nga pushimet, lënë pa fjalë me pamjet

120
0

Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e dashur nga publiku.

Ajo gjithmonë ka sjellur për publikun këngë që janë kënduar e dëgjuar për vite me radhë, përcjell ORAinfo.

Po aq të përfolura sa Shkurta janë edhe vajzat e saj.

Së fundi, Gresa dhe Besiana kanë nisur pushimet bashkë.

E sot, ato kanë publikuar disa imazhe ku të dyja duken tejet tërheqëse.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here