Home Uncategorized Nuk bëjnë punë as ninullat, Klea Huta tregon ç’heq për ta vënë...

Nuk bëjnë punë as ninullat, Klea Huta tregon ç’heq për ta vënë djalin në gjumë

67
0

Klea Huta i mungon ekranit prej kohësh megjithatë moderatoren arrijmë ta shohim përmes rrjeteve sociale, ku dita ditës është shumë aktive me çaste nga jeta e saj. Në postimet e Kleas tani nuk mungon as Kridi, i cili siç është shprehur moderatorja, i ka ndryshuar jetën.

Së fundmi Klea ka treguar se Kridi ndryshe nga fëmijët e tjerë që duan qetësi ose ninulla për të fjetur, ai kërkon zhurmë.

“Kush është mastrosleep-i juaj mama? Ndërkohë, pas atij çasti sublim, në backstage kemi dhe arsenalin që shumë shpejt them se do bëjë pauuuu.

I kemi provuar të gjithaaa zhurmat e Youtube dhe s’kemi lënë app pa marrë mama. Po si përfundim kemi qejf zhurmat live. Mezii e vemë”, shkruan Klea.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here