Home Uncategorized Një farmaciste bukuroshe si vajza e Shkurtes

Një farmaciste bukuroshe si vajza e Shkurtes

107
0

Shkurte Fejza këngëtarja e njohur kosovare është nënë e tri vajzave dhe një djali.

Për tri vajzat e saj dihet thuajse çdo gjë. Gresa, Besiana e Agnesa janë tri motrat bukuroshë që jo rrallë herë marrin vëmendje, shkruan “Kosovarja”.

Dy të parat e kanë ndjekur rrugën e nënës për tu marrë me muzikë, ndërsa Agnesa krejt diçka tjetër.

Ajo ka zgjedhur farmacinë, ku së fundmi shfaqet në uniform e që po i ka mjaft hije.

Ja shikojeni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here