Home Uncategorized Jo vetëm me shqiptarë, Shyhretja bashkëpunim edhe me këngëtarin turk

Jo vetëm me shqiptarë, Shyhretja bashkëpunim edhe me këngëtarin turk

201
0

Shyhrete Behluli së shpejti sjellë një bashkëpunim me artistin e njohur turk.

Lajmi u bë i ditur në rrjete sociale nga Engjëllusha, Shyhretja dhe vet këngëtari turk.

Artistja shqiptare po qëndron në Turqi duke realizuar këngën e cila me gjasë lansohet shpejtë.

Nuk ka ende detaje të tjera rreth këtij dueti të parë mes Shyhrete Behlulit dhe Sinan Akçil i cili numëron mbi 1.7 milionë ndjekës në Instagram./Prive.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here