Home Uncategorized Ja si po duket ‘Hyrremi’ me barkun e rrumbullakosur

Ja si po duket ‘Hyrremi’ me barkun e rrumbullakosur

86
0

Pak ditë më parë aktorja e njohur Meryem Uzerli, e cila luan rolin e “Hyrremit”, në serialin “Sulejmani i madhërishëm”, dha lajmin e ëmbël se do të bëhet nënë për herë të dytë.

Meryem tregoi se është 5-muajshe shtatzënë dhe po pret një vajzë. “Jam 5-muajshe shtatzënë. Pres që beben ta lind në janar. Lara prej kohësh dëshironte një motër”, tha aktorja.

Meryem sot ka hapur lokalin e saj të dytë në Berlin dhe pozoi për herë të parë në publik.

Akto rja u shfaq e ves hur me këmishë të bardhë dhe një fustan me kuadrata ku në sy binte ba rku i rrumb ullakosur.

Mer yem është nënë e një vajze 7 vjeç me emrin Lara. Ajo e ka rua jtur shumë herme tike jetën priv ate vitet e fundit dhe e ka mbajtur sekret partnerin e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here