Home Uncategorized Ishte duke punuar për një copë bukë, i riu shqiptar bie nga...

Ishte duke punuar për një copë bukë, i riu shqiptar bie nga skela dhe ndërron jetë: E shkreta nënë

152
0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Krujë, teksa një 28-vjeçar është rrëzuar nga skela dhe ka ndërruar jetë.

Policia ka arrestuar për ngjarjen një 46-vjeçar, pasi i riu ka ndërruar jetë teksa ka qenë duke punuar në banesën e tij, ku po kryhej ndërtim pa leje.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Krujë arrestuan në flagrancë shtetasin:
L. K., 46 vjeç, banues në Krastë, Krujë, i dënuar më parë për veprën penale “Ndërtim pa leje”, si dhe kanë shpallur në kërkim shtetasin R. H., 39 vjeç, banues në Kameras, Fushë Krujës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here