Home Uncategorized Gruaja e Gold Ag në plazh me qerpik fals, vetulla tatoo e...

Gruaja e Gold Ag në plazh me qerpik fals, vetulla tatoo e grim

260
0

Si shumë nga gratë e këngëtarëve tanë, edhe ajo e Gold Ag po përflitet mjaftë në median rozë, shkruan “Kosovarja”.

Emrira, e cila merret me estetikë dhe mbushje, u bë e njohur vetëm kur u lidh me reperin e njohur kosovar.

Çifti gjatë kësaj kohe kanë qenë disa herë për pushime të shkurtra, ku edhe kanë kaluar shumë mirë nën shoqërinë e njëri tjetrit, shkruan “Kosovarja”.

Në foton e fundit të kësaj sezone, Ermira shfaqet me grim, qerpik artificial e vetulla tatto.

Kjo është gruaja e Gold Ag.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here