Home Uncategorized Blerona e t’hollojë trupin, e plaku fytyrën

Blerona e t’hollojë trupin, e plaku fytyrën

208
0

FOTOJA E FUNDIT
Blerona Zeqiri vazhdon të jetë ndër emrat më të komentuar nga mediet rozë.

Me anë të ndryshimeve që i ka bërë në trup e në pamje vazhdoj të mbes në qendër të vëmendjes, shkruan “Kosovarja”.

Ajo cilësohet edhe si femër më shumë stil, ku gjithmonë kujdeset të duket bukur dhe unike.

Por këto ndryshime që i ka bërë duket se i kanë ndikuar në pamjen e jashtme.

Në këtë imazh vërehet qartë fytyra e saj e cila po plaket dita-ditës, e që sigurisht po duket si të ishte tjetër person.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here