Home Uncategorized Nusja e Shpëtimit lajmërohet nga pushimet, pamja e saj mori tërë vëmendjen

Nusja e Shpëtimit lajmërohet nga pushimet, pamja e saj mori tërë vëmendjen

165
0

Arta Desku u bë e njohur në publik si gruaja e moderatorit shumë të njohur, Shpëtim Deskut.

Me paraqitjet e saj plot stil arriti të bëhet tejet e përfolur dhe përherë në vëmendje të medieve rozë

Artën e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Ajo është lajmëruar nga pushimet dhe si gjithmonë po duket shumë bukur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here