Home Uncategorized Nora ndez rrjetin me foton e fundit, shfaqet në shtrat me këtë...

Nora ndez rrjetin me foton e fundit, shfaqet në shtrat me këtë mashkull

161
0

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo është shfaqur pranë Butrintit me të cilin pritet ta sjellin këngën e re.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here