Home Uncategorized Ҫifti i ri po bëhen prindër për herë të parë, Goldi ia...

Ҫifti i ri po bëhen prindër për herë të parë, Goldi ia fshehë gruas barkun e ‘fryrë’

197
0

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Goldi ka publikuar një foto me bashkëshorten, ku shihet vetëm nga pjesa e prapme.

A thua kështu po e fshehin se do të bëhen prindër?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here