Home Uncategorized Detaje nga përleshja mes bagjanakëve në Prizren, flasin edhe nga Policia

Detaje nga përleshja mes bagjanakëve në Prizren, flasin edhe nga Policia

1692
0

Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një mes dy personave, të cilët dyshohet të jenë bagjanakë mes vete.

Lajmin për Indeksonline e ka konfirmuar zëdhësi i Policisë për Rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj, ku thotë se pas pdhi rreth orës 18:20, janë

“Dyshohet se ka pasur edhe të shtëna me armë zjarri. Policia ka sekuestruar tri armë zjarri, të tipit revole”, tha ai.

Njëri prej të dyshuarve me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, ndërsa rasti është cilësuar si “Shkaktim i rrezikut të pergjithshëm”.

Indeksonline ka mësuar identitetin e të dy personave, D.K dhe S.D, janë inicialet e tyre.

Motivet e përleshjes, sipas dëshmitarëve, e cila zgjati rreth 30 minuta dyshohet të jenë të hollat.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here