Home Uncategorized “Pse s’më le të parakaloja”, shoferët humbasin toruan, lënë makinat në anë...

“Pse s’më le të parakaloja”, shoferët humbasin toruan, lënë makinat në anë të rrugës dhe ia plasin grushtave

118
0

Është fakt i njohur tashmë se shqiptari ëshë shumë gjaknxehtë dhe mjafton një gjë e vogël për të nisur një sherr.Këtë e vërteton edhe një video ku dy të rinj shihen teksa zihen me grushte me njëri-tjetrin në mes të rrugës.Ngjarja ka ndodhur par pak minutash në një nga rrugët e zonës së njohur si “Plepat” në Durrës.

Shkak për sherrin është bërë një fjalë goje, pasi njëri nga të rinj të nuk e la tjetrin të parak alonte.

Në video ata shihen që kanë ndal uar makinat dhe kanë filluar të për leshen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here