Home Uncategorized Kjo ishte arsyeja përse u ndanë Nora dhe Roberti

Kjo ishte arsyeja përse u ndanë Nora dhe Roberti

209
0

Këngëtarja Nora Istrefi ishte e ftuar në emisionin ‘Dua të të bëj të lumtur’ për të surp rizuar një fanse, por është përballur vetë me një varg të surprizave.

Nisi me videomesazhi nga Renée dhe vazhdoi me atë nga Roberti i cili tha se këngëtarja dhe vajza e tij do jenë gjithmonë ‘rruga e jetës’ për të.

Nora e falenderoi Robertin, ndërsa tha se ndonjëherë e mërzisin komentet në internet dhe gjërat e pavër teta që thuhen për ata të dy, por edhe pse nuk janë më bashkë, ata kanë ruajtur një marëd hënie miqë sore për hir të vajzës teksa zbuloi versi onin e saj të ndarjes e cila duket të jetë vetëm nga koha e madhe e kaluar bashkë.

‘’Ndarja jonë nuk pati arsye tj etër përveçse asaj të konsumimit të një lidhje gati 15 vje çare,’’ theksoi këngëtarja Istrefi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here