Home Uncategorized Kështu e befasoj gruaja Mc Kreshën për ditëlindje

Kështu e befasoj gruaja Mc Kreshën për ditëlindje

169
0

Rep-artisti i njohur shqiptar, MC Kresha, gjatë ditës së djeshme (e shtunë) ka festuar ditëlindjen e 36-të.

Për këtë ditë speciale, shumë fansa, kolegë dhe familjarë të tij kanë zgjedhur fjalët më të mira për ta uruar në rrjete sociale.

Por, përpos kësaj nuk ka munguar as edhe surpriza nga bashkëshortja e tij, Erzina, e cila ka bërë një dhuratë të këndshme për reperin.

Në rrjetin social Facebook, babai i Erzinës, Ximi Shehu, ka ndarë një video ndërsa Erzina shihet duke i dhuruar një gramafon.

MC Kresha dukej mjaft i surprizuar pasi zbuloi dhuratën, teksa nuk munguan as edhe puthjet para të pranishmëve.

Gjatë tërë këtyre viteve, reperi ka qëndruar aktiv sa i përket prurjeve muzikore, ndërsa njihet si ndër reperët më të dëgjuar në estradë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here