Home Uncategorized Grekëve do të ju bëhet një befasi – ja çka i pret...

Grekëve do të ju bëhet një befasi – ja çka i pret në ‘Fadil Vokrri’

133
0

Në prag të ndeshjes së Kombëtares së Kosovës është përgatitur një befasi të bukur për Greqinë.Kosova do të përballet në mbrëmjen e sotme kundër Greqisë në takimin e vlefshëm për Ligën e Kombeve.

Sigurisht që mëkati më i madh në këtë përballje do të jetë fakti se do të luhet pa tifozë, pasi të gjitha biletat do të shiteshin brenda pak orëve.

Por kjo nuk i ndalon tifozët dardanë që të përgatisin një befasi të bukur kundër Greqisë, megjithëse nuk do të jenë në stadium.Një flamur shqiptar është vendosur në Pallatin e Rinisë dhe Sportit, i cili ka një pamje mjaft të mirë dhe duket lehtësisht nga sta diumi.Kjo është mirëse ardhja që i ofrohet kundë rshtarit për të kuptuar tokën ku ka zbritur dhe njëkoh ësisht shta torin e vitit 2004.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here